超級聯賽7:30 上午 EDT
    9月 14日vs曼聯
    超級聯賽10:00 上午 EDT
    9月 21日vs葉士域治
  2. 2023年5月15日 · Marozsán Fábián újabb szenzációs győzelemmel, a volt és egyben leendő világelső Carlos Alcarazt felülmúlva bejutott a legjobb 16 közé a római salakpályás tenisztornán. A mérkőzésről bővebben itt írtunk , a cikkben videókon nézhetők meg a meccs kulcspillanatai, a magyar teniszező értékelése itt ...

3. 2023年7月16日 · Férfi egyes, döntő. Carlos Alcaraz (spanyol, 1.)-Novak Djokovic (szerb, 2.) 1:6, 7:6 (8-6), 6:1, 3:6, 6:4. A harmadik csata két gyors Djokovic-brékkel kezdődött, a szerb sztár sokkal jobban alkalmazkodott a szeles körülményekhez, mint spanyol riválisa. Alcaraz nem tudta kihasználni papíron nagyobb ütőerejét, így 34 perc alatt szetthátrányba került.

4. 2024年3月18日 · Címét megvédve Carlos Alcaraz diadalmaskodott az Indian Wells-i keménypályás tenisztorna férfi versenyében. A világranglistán spanyol játékos a vasárnapi döntőben, akárcsak egy évvel ezelőtt, az orosz Danyiil Medvegyevet győzte le.

5. 5 天前 · Bombameglepetésre Carlos Alcaraz után egy nappal az olimpiai bajnok és címvédő Novak Djokovic is kiesett az amerikai nyílt teniszbajnokságon. A 24 Grand Slam-tornagyőzelmével csúcstartó szerb sztár pénteken a harmadik fordulóban az ausztrál Alexei Popyrintől kapott ki négy játszmában, 6:4, 6:4, 2:6, 6:4-re.

6. 2022年5月9日 · A 19 éves Carlos Alcarazról vasárnap azt mondta a madridi Masters 1000-es verseny döntője után a legyőzött, a német Alexander Zverev: „Most ő a világ legjobb teniszezője.” A murciai születésű ifjú csillag éppen a madridi torna alatt, múlt csütörtökön ünnepelte a 19. születésnapját.

7. 2022年11月7日 · Az addig már ismét emberelőnyben lévő Racing Club középpályása, Carlos Alcaraz ugyanis a 118. percben szerzett fejesgóllal juttatta előnyhöz együttesét, majd az ellenfél szurkolói előtt kezdte ünnepelni a találatot, felbosszantva ezzel a rivális csapat futballistáit.

8. 2024年7月25日 · Ha a magyar kettős továbbjut, a spanyol Carlos Alcaraz és Rafael Nadal alkotta duóval találkozhat.